۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/01/05 جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا
جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا
جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار اسلامیه، رئیس شبکه بهداشت و درمان،شهرداران فردوس و اسلامیه، جانشین فرماندهی انتظامی و تعدادی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید  .

🔹در این جلسه مقرر گردید از تاریخ 20اسفندماه تمهیدات لازم برای کنترل دقیق ورود مسافرین و هدایت خودروهای عبوری به سمت کمربندی شهرستان و حتی الامکان عدم توقف در شهرهای فردوس و اسلامیه، از تمامی مبادی ورودی شهرستان ‌صورت پذیرد. در حال حاضر ورود مسافرین از تهران و مشهد و شهرستان های مختلف توسط تیم بهداشت و درمان مستقر در پلیس راه باغستان با دستگاه‌های تشخیصی مربوطه کنترل و بررسی می گردد.

🔹فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با اشاره به اینکه پیشگیری مناسب تر ، منطقی تر و کم هزینه تر از درمان است بر همکاری تمامی ادارات، دستگاه ها ، نهادها دولتی و غیر دولتی، مجمع خیرین سلامت و ائمه جماعات ، هیئت امنای مساجد و هیئات مذهبی و سمن ها و دیگر گروه های اجتماعی فعال و همچنین گروه های مجازی  برای کمک به حفظ آرامش و  پیشگیری مناسب و عبور از موج ویروس کرونا در شهرستان فردوس تاکید نمود
 
تعداد بازدید: 388
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal