۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
English
صفحه اصلی
1399/02/20 روز جهانی هلال احمر
روز جهانی هلال احمر
🔰در هر جامعه سازمان ها و نهادهایی وجود دارند که فلسفه وجودی آنها در زمان وقوع بحران ها بیشتر شناخته می شود، یکی از این دستگاه ها، سازمان هلال احمر است که پرچمدار بشردوستی، صلح و آرامش در جامعه می باشد.

🔰جمعیت هلال احمر با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می‌کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخداد‌ها مصونیت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد و از این رو است که امدادگران این جمعیت مقدس‌ترین و زیباترین تندیس‌های نوعدوستی هستند.

🔰عزت و افتخار از آن کسانی است که همواره در راه سربلندی این مرز و بوم و خدمت به همنوعان گام برداشته اند که بحمدا... جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس واجد این خصایل بوده و در زمان های مختلف اثبات کرده در اجرای برنامه های انسان دوستانه و خداپسندانه پیشگام است.

🔰اینجانب 18 اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را فرصت مغتنمی برای تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه و تلاش های بی وقفه مدیریت و پرسنل هلال احمر شهرستان فردوس دانسته، ضمن تبریک هفته هلال احمر به همه این عزیزان ، برای یکا یک آنها آرزوی توفیق،سلامتی و بهروزی دارم.

✍حسن میرزایی
فرماندار شهرستان فردوس
تعداد بازدید: 169
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal