۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/02/20 روز جهانی هلال احمر
روز جهانی هلال احمر
🔰در هر جامعه سازمان ها و نهادهایی وجود دارند که فلسفه وجودی آنها در زمان وقوع بحران ها بیشتر شناخته می شود، یکی از این دستگاه ها، سازمان هلال احمر است که پرچمدار بشردوستی، صلح و آرامش در جامعه می باشد.

🔰جمعیت هلال احمر با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می‌کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخداد‌ها مصونیت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد و از این رو است که امدادگران این جمعیت مقدس‌ترین و زیباترین تندیس‌های نوعدوستی هستند.

🔰عزت و افتخار از آن کسانی است که همواره در راه سربلندی این مرز و بوم و خدمت به همنوعان گام برداشته اند که بحمدا... جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس واجد این خصایل بوده و در زمان های مختلف اثبات کرده در اجرای برنامه های انسان دوستانه و خداپسندانه پیشگام است.

🔰اینجانب 18 اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را فرصت مغتنمی برای تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه و تلاش های بی وقفه مدیریت و پرسنل هلال احمر شهرستان فردوس دانسته، ضمن تبریک هفته هلال احمر به همه این عزیزان ، برای یکا یک آنها آرزوی توفیق،سلامتی و بهروزی دارم.

✍حسن میرزایی
فرماندار شهرستان فردوس
تعداد بازدید: 468
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal